Quality Hotel Aracaju

Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom
Vi åpner Booking.com i en ny fane for en rettferdig sammenligning.
Quality Hotel Aracaju
$$$$

Beskrivelse

Quality Hotel Aracaju ligger 3 km fra Museu da gente sergipana i Aracaju og tilbyr gratis selvparkering, et damprom og en spa salong over hele stedet. Overnattingsstedet har en førsteklasses beliggenhed innen 5 minutters gange fra Rio Poxim.

Beliggenhet

Olimpio Campos-palasset ligger mindre enn 3,1 km unna. Dette innkvarteringsstedet er sjarmerende og ligger ca 5 km fra sentrum av Aracaju. 13 de Julho Promenade and viewing tower er ikke langt unna.

Det ligger i ca 5-minutters gangavstand fra Lg 05 busstasjon.

Rom

Det tilbyr rom med en balkon, et personlig sikringsskap og en spiseplass samt private bad som er utstyrt med et separat toalett og en dusj. Visse rom har utsikt over innsjøen.

Spis & Drikk

Hver morgen blir gjestene møtt med en gratis kontinental frokostbuffé som serveres i restauranten. Quality Hotel Aracaju har en a la carte-restaurant som serverer lokal mat. Det er også en bassengbar. Bar Do Alves tilbyr brasiliansk mat, og ligger en 14-minutters spasertur unna.

Fritid & Næringsliv

Et treningssenter og en sauna kan tilbys mot en avgift. Blant andre fasiliteter, tilbyr dette hotellanlegget et svømmebaseng. Under oppholdet kan gjestene trene på et treningssenter.

Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 14:00-23:59
til 12:00
Fasiliteter
Det er gratis Privat parkering tilgjengelig på hotellet.
Trådløst internett er tilgjengelig i på hele hotellet gratis.
Annen informasjon
Frokost
Alle besøkende tilbys en kontinental frokost mot en avgift. 
Husdyr
Tillatt med kjæledyr etter forespørsel
Språk
spansk
Bygning
Antall etasjer:4
Antall rom:111
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!

Rom og tilgjengelighet

Dobbeltrom
  • Maks.
    3 personer
  • Sengalternativer:
    1 Queen-Size Seng1 Enkeltseng1 Dobbeltseng
Suite
  • Maks.
    4 personer
  • Sengalternativer:
    1 Queen-Size Seng1 King-Size seng
Rom Luksus med en queen size seng
  • Maks.
    2 personer
  • Sengalternativer:
    1 Dobbeltseng
Vis 7 flere romtyperMindre

Fasiliteter

Hovedfasiliteter

Wi-Fi
Gratis parkering
Bagasjeoppbevaring

Bagasjeoppbevaring

Garderobe

24/7 service

Døgnåpen resepsjon

Mat / Drikke

Bar/Salongområde

Restaurant

Velkomstdrink

Kaffebutikk

Treningsstudio

Treningssenter

Svømmebasseng

Utendørs svømmebasseng

Spa og avslapning

Spa-salong

Sport en Fitness

  • Treningssenter

Tjenester

  • Romservice
  • Rengjøring
  • Vaskeri
  • Turer/ Billettservice
  • Velkomstdrink

Spisefasiliteter

  • Restaurant
  • Bar/Salongområde
  • Spesielle diettmenyer

Forretningsfasiliteter

  • Møte-/selskapslokale

Barnas fasiliteter

  • Vugger/ Barnesenger
  • Barnbuffet
  • Barneklubb

Fasiliteter for funksjonshemmede

  • Handikaptoalett
  • Baderom for funksjonshemmede

Spa & Fritidsfasiliteter

  • Utendørs svømmebasseng
  • Hageområde
  • Fritid/ TV-rom
  • Spa-salong

Romutsikt

  • Utsikt over hagen
  • Utsikt over innsjøen
  • Elvutsikt
  • Med utsikt

Romfasiliteter

  • Klimaanlegg
  • Minibar
  • Hagemøbler
  • Strykefasiliteter

Baderom

  • Gratis toalettartikler

Selvbetjening

  • Vannkoker

Media

  • Flatskjerm tv
  • AM/FM-vekkerklokke

Rominnredning

  • Parkettgulv
Vis alle fasiliteterSkjul fasiliteter

Viktig informasjon om Quality Hotel Aracaju

💵 Laveste rompris 1000 NOK
📏 Avstand til sentrum 3.4 km
🗺️ Beliggenhetsvurdering 8.2
✈️ Avstand til flyplass 9.2 km
🧳 Nærmeste flyplass Santa Maria flyplass, AJU

Beliggenhet
gateutsikt

Adresse
Adressen er kopiert.
Avenida Delmiro Gouveia, 100, Aracaju, Brasil, 49035-810
Se på kartet
Utforsk hotellets beliggenhet på panoramaet
gateutsikt
Avenida Delmiro Gouveia, 100, Aracaju, Brasil, 49035-810
  • Populære severdigheter
  • I nærheten
  • Restauranter
  • Hoteller i nærheten
Shoppingsenter
Riachuelo
590 m
Restaurant
Camarada Camarao
160 m
Restaurant
Ferreiro Grill
540 m
Restaurant
Bar Do Jota
1.1 km
Restaurant
Bar Do Alves
1.1 km
Restaurant
Kukas Bar
920 m
Restaurant
Pitanga's Bar e Restaurante
1.1 km
Restaurant
Restaurante Lusofonia
900 m
Restaurant
Chocolamourpatisserie
990 m
Restaurant
Portal Da Praia
800 m

Anmeldelser om Quality Hotel Aracaju

9.0 /10
Perfekt
789 anmeldelser
Verifiserte anmeldelser  
Oppdag topprangerte alternativer gjennom anmeldelser vi verifiserer fra vår side og Booking.com.
#3 of 44 hotels in Aracaju
Bodde der?
Del din erfaring med oss.
Skrive en omtale

Vanlige spørsmål om Quality Hotel Aracaju

Finnes det noen turistattraksjoner i nærheten av det Quality Hotel Aracaju hotell?
Imperador bro og museum samt Olimpio Campos-palasset er blant de topprangerte landemerkene som er tilgjengelig innenfor henholdsvis 10 og 15 minutters kjøring fra det Quality Hotel Aracaju hotell.
Hvilken flyplass er nærmest det 4-stjerners Quality Hotel Aracaju?
Det 4-stjerners Quality Hotel Aracaju ligger 10 km eller en 15-minutters biltur fra Santa Maria-flyplassen.
Hvilke spisesteder er tilgjengelige i Quality Hotel Aracaju?
Gjester er velkomne til å nyte retter fra arabisk mat som serveres i a la carte-restaurant kaju som ligger på Quality Hotel Aracaju.
Kan jeg spise lunsj eller middag i nærheten av det Quality Hotel Aracaju?
Gjester på det Quality Hotel Aracaju kan spise på en av de populære restaurantene i nærheten, blant dem spisested Chocolamourpatisserie-8/10-eller steakhouse Fuego Churrascaria med høy 9 -rating.
Hva er bookingprisene på det hotell?
Prisene på det hotell starter fra $78.
Hva slags rom tilbyr det 4-stjerners Quality Hotel Aracaju hotell?
Det 4-stjerners Quality Hotel Aracaju hotell tilbyr romtyper som Deluxe rom med to enkeltsenger, Superior rom med to enkeltsenger og Superior tremannssrom.
Hvilke fasiliteter er i rommene på Quality Hotel Aracaju hotell?
Hvert rom på Quality Hotel Aracaju hotell inkluderer Wi-Fi og en flatskjerm TV med satellittkanaler samt et personlig sikringsskap for gjestenes sikkerhet.
Er det noen rengjøringstjenester på det Quality Hotel Aracaju hotell?
Ja, det Quality Hotel Aracaju hotell tilbyr vaskeri og rengjøring.
Tilbyr det Aracaju hotell spesielle måltidsalternativer for barn?
For de små gjestene tilbyr det Aracaju hotell en spesiell meny.
Er det barnebasseng på det Quality Hotel Aracaju hotell?
Ja, barn som bor på det Quality Hotel Aracaju hotell kan bruke et basseng.
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
-
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom